Inquiry
Form loading...
 • Telefoni
 • E-mail
 • Whatsapp
  WhatsApp7ii
 • WeChat
  WeChat3zb
 • 010203
  Ofrimi i përpunimit CNC, derdhja me injeksion plastik, fletë metalike, derdhje me vakum dhe printim 3D

  NDËRMARRJE
  PREZANTIMI

  Shenzhen Breton Precision Model Co., Ltd është një furnizues me cilësi të lartë që ofron përpunim gjithëpërfshirës me një ndalesë për kërkesat e prodhimit.
  Ne ofrojmë zgjidhjet më të mira me prodhim të dobët dhe proces efikas për klientët tanë.
  Duke ofruar përpunimin CNC, formimin me injeksion plastik, fletë metalike, derdhje me vakum dhe printim 3D, aftësitë tona prodhuese mbulojnë një gamë të gjerë industrish.
  Përfshirë qendrat e importuara të përpunimit CNC me 3 boshte, 4 dhe 5 boshte.
  Nga prototipi në prodhimin masiv, ne ndihmojmë në prodhimin e produkteve me gjeometri komplekse dhe kërkesa të larta estetike.
  Të gjitha produktet tona plotësojnë kriteret strikte të tolerancës dhe standardet e cilësisë, duke na bërë kompaninë kryesore prodhuese sipas kërkesës në Kinë.

  Shiko më shumë
  rreth nesh

  TONA
  Shërbimi

  E themeluar në vitin 2015, Shenzhen Breton Precision Model Co., Ltd. është e përkushtuar të ofrojë shërbime gjithëpërfshirëse të përpunimit me një ndalesë për kërkesat e prodhimit. Ne jemi të specializuar në prodhimin e dobët dhe proceset e shkathëta për të ofruar zgjidhjet më të mira për klientët tanë.

  lso9001

  Cilësia e lëndëve të para është e kualifikuar

  Forca e fortë e prodhimit

  Forca e fortë e prodhimit

  Ekspertiza jonë na mundëson të prodhojmë produkte me gjeometri komplekse dhe kërkesa të larta estetike.

  Kontrolli i cilësisë

  Kontrolli i cilësisë

  Në Shenzhen Breton Precision Model Co., Ltd, ne i përmbahemi standardeve strikte të tolerancës dhe cilësisë për të gjitha produktet tona.

  Ekipi ynë

  Ekipi ynë

  Ekipi ynë është i pajisur për të ofruar një sërë pjesësh me vëllim të ulët dhe prodhim masiv me pamje perfekte dhe struktura komplekse.

  Prodhues me eksperiencë

  Prodhues me eksperiencë

  Si një prodhues me përvojë, Shenzhen Breton Precision Model Co., Ltd, është e specializuar në prototipimin e shpejtë me porosi, prodhimin e mykut, inxhinierinë OEM dhe shërbimet e prodhimit.

  SHËRBIMI

  APLIKACION

  SENDET E REJA

  0102030405060708091011121314

  Abonohuni në Newslatterin tonë

  Ata duhet të braktisen pasi kafsha pa zemërimin e tij.