Inquiry
Form loading...
 • Телефон
 • Е-пошта
 • Whatsapp
  WhatsApp7ii
 • WeChat
  WeChat3zb
 • 010203
  Нуди CNC обработка, калапи со инјектирање на пластика, лим, вакуумско леење и 3D печатење

  ПРЕТПРИЈАТИЕ
  ВОВЕД

  Shenzhen Breton Precision Model Co., Ltd е висококвалитетен снабдувач кој обезбедува сеопфатна едношалтерска обработка за потребите на производството.
  Ги обезбедуваме најдобрите решенија со посно производство и ефикасен процес за нашите клиенти.
  Нудејќи CNC обработка, калапи со инјектирање на пластика, лим, вакуумско леење и 3D печатење, нашите производствени способности покриваат широк опсег на индустрии.
  Вклучувајќи ги увезените ЦНЦ-центри за обработка со 3 оски, 4 оски и 5 оски.
  Од прототипови до масовно производство, ние помагаме во производството на производи со сложени геометрии и високи естетски барања.
  Сите наши производи ги исполнуваат строгите критериуми за толеранција и стандардите за квалитет, што нè прави водечка компанија за производство на барање во Кина.

  Гледај Повеќе
  за нас

  НАШИОТ
  Сервис

  Основана во 2015 година, Shenzhen Breton Precision Model Co., Ltd. е посветена на обезбедување сеопфатни едношалтерски услуги за обработка за барањата на производството. Ние сме специјализирани за посно производство и агилни процеси за да ги испорачаме најдобрите решенија на нашите клиенти.

  lso9001

  Квалитетот на суровините е квалификуван

  Силна производна сила

  Силна производна сила

  Нашата експертиза ни овозможува да произведуваме производи со сложени геометрии и високи естетски барања.

  Контрола на квалитет

  Контрола на квалитет

  Во Shenzhen Breton Precision Model Co., Ltd, се придржуваме до строгите стандарди за толеранција и квалитет за сите наши производи.

  Нашиот тим

  Нашиот тим

  Нашиот тим е опремен да испорача разновидни делови со мал волумен и масовно производство со совршен изглед и сложени структури.

  Искусен производител

  Искусен производител

  Како искусен производител, Shenzhen Breton Precision Model Co., Ltd е специјализирана за прилагодено брзо прототипирање, производство на мувла, OEM инженеринг и производствени услуги.

  СЕРВИС

  ПРИМЕНА

  НОВИ СТАВКИ

  0102030405060708091011121314

  Претплатете се на нашиот Newslatter

  Тие мора да бидат напуштени бидејќи животното го видело негов гнев.